Geslaagden 1e, 2e en 3e Dan Judo

Examens voor 1e, 2e en 3e Dan judo door leden van ons district vinden altijd plaats in district Zuid-Nederland (in sporthal Achter de Tuintjes in Gilze). Kijk hier voor meer informatie.

Examens voor 4e Dan en hoger worden nationaal, in Nieuwegein, afgenomen.  

Hier volgen de namen van de judoka's die zijn geslaagd voor 1e, 2e of 3e dan judo in district Zuid-Nederland.   


 
Danexamen op 20 juni 2015 in Gilze

 

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

1

Owen Vermeulen

Hulst

G. de Moor

1e

2

Lois van Lijssel

Nuland

J. Gevers

1e

3

Martijn d’ Hooghe

Hulst

G.de Moor

1e

4

Katja Schikker-Sangen

Borssele

A.van Meerkerk

1e

5

Tom Koot

Rosmalen

M. Kradolfer

1e

6

Tessa Karels

Breskens

F.de Boevere

1e

7

Remco Robinson

Oost-Souburg

T. Mulder

1e

8

Dennis van Ravenstein

Veghel

A.van de Wetering

1e

9

Rik van Dijk

Grave

A.van de Wetering

1e

10

Kay van Putten

Boxtel

E. Markgraaff

1e

11

Bobby Goedmart

Rosmalen

Jo gevers

1e

12

Timo van Oosterum

Drunen

R.van Stigt

1e

13

Jeroen van der Wal

Valkenswaard

R. Reniers

1e

14

Maud van der Sommen

Helmond

R. Reniers

1e

15

Linda van Beek

Nispen

P. de Jong

1e

16

Huub van der Geest

Roosendaal

P. de Jong

1e

17

Alex Mykhaylov

Voorburg

P. Warning

1e

18

Suzey Nieuwesteeg

Eindhoven

R. Reniers

1e

19

Jasper van Spronsen

Waalwijk

T. van Dongen

1e

20

Martijn Meuldijk

Loon op Zand

T. van Dongen

1e

21

Joeri Bodewes

Tilburg

P. Tümmers

1e

22

Boy Meeuwesen

Raamsdonksveer

K. Bakker

1e

23

Sander Brands

Made

B. Wijkman

1e

24

Sebastiaan de Wit

Raamsdonksveer

K. Bakker

1e

25

Niels de Boer

Oosterhout

B. Wijkman

1e

26

Ruud van Roosmalen

Kaatsheuvel

T. van Dongen

2e

27

John van Loon

Kaatsheuvel

T. van Dongen

2e

28

Brian Mutsaers

Halsteren

P. Goossens

2e

29

Thijs Bosters

Hedel

M. Kradolfer

2e

30

Max van Meer

Kaatsheuvel

M. Kuijpers

2e

31

Jan de Laat

Moergestel

A.de Kroon

2e

32

Geert van Gorkom

Tilburg

P. Tümmers

2e

33

Robin van Houdt

Eersel

R. Reniers

3e

34

Rick van Meer

Etten-Leur

M. Kuijpers

3e

 

Danexamen op 21 maart 2015 in Gilze

Nr

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

1

Mandy Remijn

Kloosterzande

G.de Moor

1e

2

Peter van Hartingsveldt

Vlissingen

A, van Meerkerk

1e

3

Casper Boersma

Prinsenbeek

A.de Roy

1e

4

Anton Zwijssen

Graauw

G. de Moor

1e

5

Thomas Nikkels

Zutphen

D. Pot

1e

6

Gert Boot

Rosmalen

M. Kradolfer

1e

7

Milan Bogers

Goirle

G. Vuijsters

1e

8

Tobias Roebroek

Eindhoven

R. Reniers

1e

9

André Leeggangers

Tilburg

P. Tummers

1e

10

Yousra Hider

Breda

M. Segers

1e

11

Mike Janssen

Tilburg

P. Tummers

1e

12

Max Plasmans

Diessen

A Redelijkheid

1e

13

Freek Liekens

Tilburg

A Redelijkheid

1e

14

Jim Jonker

Made

B. Wijkman

1e

15

Bram Klaassen

Tilburg

P. Tummers

1e

16

Rick van de Linden

Tilburg

P. Tummers

1e

17

Tyana Hendriksma

Made

B. Wijkman

1e

18

Jeroen Wirken

Eindhoven

R. Reniers

1e

19

Laureen de Bever

Eindhoven

T. van Dongen

3e

 

 

Danexamen 22 november 2014 in Gilze

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

Max Welten

Neer

J. Timmermans

1e

Jelle van Heel

Terneuzen

S. de Moor

1e

Nikolaj d’ Hooghe

Hulst

S. de Moor

1e

Willliam Bens

Oss

A. v.d. Wetering

1e

Lars van Diejen

Valkenswaard

O. van Geel

1e

Michael van Bijnen

Oosterhout

A. van Strien

1e

Dennis Hoosemans

Oosterhout

A. van Strien

1e

Joep Henkelman

Oss

B. van Buel

1e

Bart Packbiers

St. Oedenrode

C.van der Heijden

1e

Sander van Nunen

Veghel

A. v.d. Wetering

1e

Colin Lambrechts

Veghel

A. v.d. Wetering

1e

Camilo Perez Munoz

Eindhoven

E. Markgraaff

2e

Pim de Schrijver

Eindhoven

E. Markgraaff

2e

Rikkert Weeterings

Sprang-Capelle

T. van Dongen

2e

Tessa van Meerkerk

Kloetinge

C. Moerman

2e

 

Danexamen 7 juni 2014 in Gilze

 

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

1

Denys Vercouteren

Bossenhoofd

P. Goossens

1e

2

Linda Manders

Oss

T. v.d. Wetering

1e

3

Remco Consemulder

Halsteren

P. Goossens

1e

4

Nick van Schijndel

Schijndel

C. v.d. Heijden

1e

5

Thom Raaijmakers

Made      

B. Wijkman

1e

6

Ruud Krijnen

Klundert

J. de Rooij

1e

7

Noortje Bogerd

Klundert

J. de Rooij

1e

8

Tess van Dooren

Middelbeers

J. de Rooij

1e

9

Jeffrey Broeksteeg

Heesch

T. v.d. Wetering

1e

10

Daan Duijs

Oss

B. van Buel

1e

11

Martijn van de Ven

Deil

R. Reniers

1e

12

Nicky Engel

Riel

J. de Rooij

1e

13

Rinus van Grunsven

Tilburg

J. de Rooij

1e

14

Marck de Bont

Goirle

J. de Rooij

1e

15

Tim Kortum

‘s Hertogenbosch

M. Kradolfer

1e

16

Niek Theuws

Goirle

B. Trommelen

1e

17

Sam Jansen

Oisterwijk

J. de Rooij

1e

18

Adriano van Raak

Tilburg

P. Tümmers

1e

19

Jaap van Bijsterveldt

Tilburg

P. Tümmers

2e

20

Cor van de Heuvel

Rosmalen

M. Kradolfer

2e

21

Suzanne de Backer

Roosendaal

P. de Jong

2e

22

Rick van Hamond

Gemonde

J. Oomen

2e

23

Bruno Culo

Breda

J. de Graauw

2e

24

Jens Kuijpers

Tilburg

B. Wijkman

2e

25

Henk Bogerd

Klundert

J. de Rooij

2e

26

Mike Horrocks

Hoofddorp

J. v.d. Dobbelsteen

2e

27

Kenley Simons

Vlissingen

C. Moerman

2e

28

Leon Verschuren

Breda

A.de Roy

3e

29

Gijs van Uden

Roosendaal

J. de Rooij

3e

30

Devin Schrantée

Breda

B. Wijkman

3e

 

Danexamen 22 maart 2014 in Gilze

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

Annick Aarts

Valkenswaard

O. van Geel

1e

Remy Theunissen

Weert

E. Markgraaff

1e

Joep Richter

Eindhoven

E. Markgraaff

1e

Merijn van Tessel

Drunen

R. van Stigt

1e

Paul Roovers

Udenhout

J. de Rooij

1e

Jan de Laat

Moergestel

A. Redelijkheid

1e

Shurensley Lopez

Helmond

C. van der Heijden

1e

San Bisschop

Breda

B. Wijkman

2e

Jorn Poelman

Malden

J. van Beek

2e

Martijn de Water

Rosmalen

M. Kradolfer

2e

 

Danexamen op 23 november 2013 in Gilze

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

Boaz Kalkhoven

Middelburg

T. Mulder

1e

Marcel Dekker

Numansdorp

A. Baard

1e

Mels Harutunian

Eindhoven

T. Essink

1e

Sarita Schneider

Raamsdonksveer

B. Wijkman

1e

Luka van der Beele

Oisterwijk

V. Coolen

1e

Dewi Vorstenbosch

Schijndel

J. Gevers

1e

Goof Blokker

Prinsenbeek

T. de Roy

1e

Geert de Jongh

Haarsteeg

R. van Stigt

2e

Jari Gloudemans

Tilburg

B. Wijkman

2e

Tonny Hofmans

Rosmalen

M. Kradolfer

2e

Maurice Peemen

Rijsbergen

B. Wijkman

3e

Dennis Keijzers

Made

B. Wijkman

3e

Hans van Raak

Tilburg

P. Tummers

3e

 

Danexamen op 22 juni 2013

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

Dominique Hopmans

Bergen op Zoom

P. Goossens

1e

Maloe v. der Heijden

Veldhoven

A. Verblackt

1e

Joris van Kuijk

Valkenswaard

O. van Geel

1e

Mark Boogaers

Oudenbosch

J. de Graauw

1e

Ranishanth Jeyasingam

Vlissingen

T. Mulder

1e

Kelly Thijssen

Kessel

F. Brouwer

1e

Mees Coppelmans

Veldhoven

A. Verblackt

1e

Udin Wodak

Veldhoven

A. Verblackt

1e

Mauk Moerman

Goes

C. Moerman

1e

Geert van Gorkom

Tilburg

P. Tümmers

1e

Luc Rullens

Made

B. Wijkman

1e

Remco Tabbers

Drunen

R. van Stigt

1e

Rick van Fessem

Made

B. Wijkman

1e

Collin van Dijk

Liempde

H. van Dijk

1e

Nikki Leenhouwers

Liempde

H. van Dijk

1e

Gwen Olislagers

Liempde

H. van Dijk

1e

Eric Gerards

Tilburg

P. Tümmers

1e

Evelien Plasmans

Middelburg

C. Moerman

2e

Tom van den Dool

Sleeuwijk

J. van den Dool

2e

Joost van Rens

Gennip

G.J. Hendriks

2e

Tom Verstraeten

Roosendaal

K. Kerstes

2e

Vince Schallenberg

Rotterdam

P. de Jong

3e

 

Danexamen op 20 april 2013

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

Zoë Paal

Bemmel

A.  v.d. Wetering

1e

Guido Lagendijk

Oost-Souburg

P. Mulder

1e

Alexander de la Mar

Leende

R. Reniers

1e

Jeroen Stoot

Breda

A.     de Roy

1e

Michelle van Mierlo

Teteringen

K. Bakker

1e

Niels Neumann

Tilburg

P. de Kramer

3e

Eric Boon

Wijlre

H. Errens

3e

 

Danexamen op 23 februari 2013

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

William Koomen

Roosendaal

K. Kerstes

1e

Josephine Peeters

Middelburg

P. Mulder

1e

Lewa Theulen

Goes

C. Moerman

1e

Niek Jans

Stevensbeek

D. Kuijpers

1e

Chris Ripken

Drunen

R. van Stigt

1e

Mark van de Sande

Venlo

F. Brouwer

1e

Pim van Meerkerk

Kloetinge

C. Moerman

2e

 

Danexamen op 17 november 2012

 

Naam kandidaat

Woonplaats

Leraar

Dan

1

Bart Nieuwkamer

Roosendaal

P. Goossens

1e

2

Martijn de Water

Rosmalen

M. Kradolfer

1e

3

Danielle Verschuren

Breda

A. de Roy

1e

4

Maarten van Tunen

Zevenbergen

B. Wijkman

1e

5

Leon van Peij

Hoensbroek

A.      Verblackt

1e

6

Niels van de Heuvel

Breda

B. Wijkman

2e

7

Alberto van Stroe

‘s Hertogenbosch

M. Kradolfer

2e

8

Jordy Nuijten Etten-Leur P. Goossens

3e

 

 

Danexamen op 23 juni 2012 in Gilze

 

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

1

Kenley Simons

Vlissingen

J. van Schaik

1e

2

Lindy van Lijssel

Nuland

J. Gevers

1e

3

Remi van Roemburg

Veldhoven

A. Verblackt

1e

4

Willem Essers

Geldrop

J. van Horssen

1e

5

Olaf Schalk

Wijk en Aalburg

R. van Stigt

1e

6

Tom Zwaanswijk

Pijnacker

R. Bosman

1e

7

Eric Kuiten

Eindhoven

A. Verblackt

1e

8

Yara Mangindaan

Drunen

R. van Stigt

1e

9

Lex Janssen

Roosteren

G. Weber

1e

10

Arjan den Dekker

Puttershoek

A. van Strien

1e

11

Jan Veer

Veenendaal

R. Riemens

1e

12

Abba Coly

Oss

J. Steenkamer

1e

13

Koen Prince

Tilburg

M. van der Ham

1e

14

Rikkert Weeterings

Sprang-Capelle

T. van Dongen

1e

15

Thomas Snijders

Eindhoven

M. Earle

1e

16

Tom Meulensteen

Best

T. Essink

1e

17

Tonny Hofmans

Rosmalen

M. Kradolfer

1e

18

Job van Uijtregt

Duizel

R. Reniers

1e

19

Bas van Beek

Breda

K. Bakker

1e

20

Vincent Schrik

Breda

F. van Dijk

1e

21

Lisa Lettink

Gennip

G. Hendriks

1e

22

Majorie van Helvert

Tilburg

P. Tümmers

1e

23

Mauro Mertens

Roosendaal

P. Goossens

1e

24

Wouter Backx

Etten-Leur

J. Haegens

1e

25

Stijn Hendriks

Heijen

G. Hendriks

1e

26

Wouter de Vries

Hoogerheide

J. Haegens

1e

27

Remco van der Aa

Tilburg

P. Tümmers

1e

28

Anny Hou

Putte

J. Haegens

1e

29

Remco Aarts

Roosendaal

P. Goossens

1e

30

Gerard Thijssen

Hooge Zwaluwe

B. Wijkman

1e

31

Maarten Otten

Raamsdonk

B. Wijkman

1e

32

Brian Mutsaers

Halsteren

P. Goossens

1e

33

Bas de Wolf

Halsteren

J. Haegens

1e

34

Sergi Morselt

Tilburg

P. Tümmers

1e

35

Theo Walters

Made

B. Wijkman

1e

36

Tonnie Urbina Almora

Tilburg

P. Tümmers

2e

37

Tom Dezentje

Tilburg

P. Tümmers

2e

38

Jeremy Reijnders

Made

B. Wijkman

2e

39

Judith Knoops

Prinsenbeek

A. de Roy

2e

40

Johnnie Hanegraaf

Rosmalen

M. Kradolfer

2e

41

Laureen de Bever

Kaatsheuvel

T. van Dongen

2e

42

Bram Wennekes

Rosmalen

M. Kradolfer

2e

43

Duco van Tuijl

Middelbeers

J. de Rooij

2e

44

Joost Cevering

Tilburg

P. Tümmers

2e

45

Rick van Meer

Etten-Leur

J. Haegens

2e

46

David van Peer

Sprundel

M. Bliemer

3e

47

Michel den Turk

Tilburg

J. de Rooij

3e

48

Roel Wesselink

Bergen op Zoom

J. Haegens

3e

49

Richard Luijckx

Steenbergen

J. Haegens

3e

 

Danexamen op 14 april 2012 in Gilze

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

Robbie Hertogs

Eindhoven

A. Verblackt

1e

Jasmijn Lesterhuis

Heiloo

S. Groefsema

1e

Mathijs Jansen

St. Oedenrode

C. v.d. Heijden

1e

Leonie van Gastel

Rosmalen

J. Gevers

1e

Martijn van Dalen

Veghel

C. v.d. Heijden

1e

Imke Siero

Tilburg

P. Tümmers

1e

Maikel Hendrikx

Tilburg

P. Tümmers

1e

Lynn van Bijsterveldt

Tilburg

P. Tümmers

1e

Jeffrey Bekkers

Tilburg

P. Tümmers

1e

Dirk de Hoog

Wageningen

R. Riemens

1e

Jill van Ruijven

Made

B. Wijkman

1e

San Bisschop

Breda

B. Wijkman

1e

Philemon de Jongh

Breda

B. Wijkman

1e

Joost Kayen

Rijen

B. Wijkman

1e

Alex van der Wiel

Hank

A. van Strien

2e

Koendert Ruifrok

Gorinchem

H. van Tilburg

2e

Luc Dutour Geerling

Roosendaal

P. de Jong

3 e

 

Danexamen op 25 februari 2012 in Gilze

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

Manuel v. Rouwendaal

Vogelwaarde

G. de Moor

1e

Nick van Wezel

Gennip

G. Hendriks

1e

Denise van Wissem

Maastricht

W. Visser

1e

Lotte de Heijde

Raamsdonksveer

K. Bakker

1e

Arjan Verduijn

Geertruidenberg

K. Bakker

1e

William van de Wege

Hoek

G. de Moor

1e

Jasper Peemen

Etten-Leur

J. Haegens

1e

Max van Meer

Etten-Leur

J. Haegens

1e

Karel van Well

Heerle

F. van Dijk

1e

Ward van Engelen

Roosendaal

J. Haegens

1e

Levi van Houtert

Tilburg

J. de Rooij

1e

Erika Tümmers

Tilburg

P. Tümmers

1e

Merel Groenen

Poppel

J. de Rooij

1e

Paul Verlaan

Goirle

J. de Rooij

1e

Rick de Keijzer

Goirle

J. de Rooij

1e

Jamie van Rooij

Goirle

J.de Rooij

1e

Henk Bogerd

Klundert

J. de Rooij

1e

Sonay Weewee

Goirle

J. de Rooij

1e

Jan de Vet

Goirle

J. de Rooij

1e

Rick Haarmann

Den Bosch

M. Kradolfer

2 e

Rick Haarmann

Den Bosch

M. Kradolfer

2 e

Hans van Raak

Tilburg

P. Tümmers

2 e

Marijn van der Aa

Drunen

R. van Stigt

2 e

Erik Faes

Boxtel

P. de Kramer

3 e

 

Danexamen op 19 november 2011

Naam

Woonplaats

Trainer

geslaagd

Timo Bosch

Berlicum

J. Gevers

1e

Boy Knarren

Sittard

R. Mols

1e

John van Loon

Kaatsheuvel

T. van Dongen

1e

Claire de Bruijn

Sleeuwijk

H. van Tilburg

1e

Jan-Willem de Bruijn

Sleeuwijk

H. van Tilburg

1e

Ruud Martens

Oosterhout

R. Bliemer

2e

 

Danexamen op 18 juni in Gilze

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

Harrie Peters

Haps

W. van den Boom

1e

Frank Lintzen

Mill

W. van den Boom

1e

Marleen Oome

Raamsdonk

K. Bakker

1e

Bas van den Heuvel

Haps

W. van den Boom

1e

Jasper van der Stelt

Almkerk

H. van Tilburg

1e

Michiel van Kernebeek

Amsterdam

G. Koning

1e

Jeroen Braat

Amstelveen

G. Koning

1e

Stef Mommers

Almkerk

H. van Tilburg

1e

Max Meulendijks

Eindhoven

R. Reniers

1e

Marcel Cornelissen

Vught

J. van Gent

1e

Frank van Broekhoven

Vught

J. van Gent

1e

Bryan Juliana

Tilburg

B. Joosen

1e

Rick van Meer

Etten-Leur

M. Kuijpers

1e

Mark van Tessel

Drunen

R. van Stigt

1e

Jens Kuijpers

Tilburg

B. Joosen

1e

Jari Gloudemans

Tilburg

B. Joosen

1e

Carold Smits

Berghem

J. Steenkamer

1e

Peter Gijsbers

Veldhoven

O. van Geel

1e

Peter de Jong

Werkendam

A. van Strien

1e

Wouter van Veldhuizen

Kaatsheuvel

T. van Dongen

2e

Tomas Bakkes

Hooge Mierde

T. van Dongen

2e

Suzan van Moorsel

Tilburg

R. van Stigt

2e

Michel Wartena

Tilburg

P. Tummers

2e

Richard Beelen

Veldhoven

O. van geel

2e

Gino de Bont

Hoeven

M. Kuijpers

2e

Sander Leemans

Boxtel

M. Lammens

3e

Kees Strooker

Wijchen

G. Kosak

3e

 

 

Danexamen op 16 april 2011 in Gilze

Naam

Woonplaats

Dan

Trainer

Dan

Roy van Bijsterveldt

Tilburg

1e

P. Tummers

1e

Jesse Schuurmans

Berlicum

1e

J. Gevers

1e

Stephanie Bourgonje

Made

1e

B. Wijkman

1e

Jens van Nispen

Etten-Leur

1e

M. Kuijpers

1e

Roy Jacobs

Eersel

1e

J. Gevers

1e

Jasper Veen

Vlissingen

1e

A. van Meerkerk

1e

Max Jacobs

Eersel

1e

J. Gevers

1e

Tom Hutten

Tilburg

1e

P. Tummers

1e

Rene van der Mooren

Veen

1e

A. van Strien

1e

Hans van Geelen

Oss

2e

A. van de Wetering

2e

Jean-Pierre van Boxtel

Wijchen

3e

G. Kosak

3e

 

Danexamen op 26 februari 2011 in Gilze

 

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

1

Fabian Miltkau

Venlo

F. Brouwer

1e

2

Winston v.d. Mosselaar

Panningen

F. Brouwer

1e

3

Hans van den Berg

Esch

H. van Dijk

1e

4

Merijn Veerbeek

Weert

O. van Geel

1e

5

Patrick van Heerebeek

Liempde

H. van Dijk

1e

6

Dennis Welten

Made

J. Gevers

1e

7

Kelly Arendse

Waspik

J. Gevers

1e

8

Huib van Zundert

Oosteind

R. Bliemer

1e

9

Gina Mensink

Roosendaal

P. de Jong

1e

10

Noud de Heijde

Hooge Zwaluwe

B. Wijkman

1e

11

Cor van de Heuvel

Rosmalen

T. v.d. Wetering

1e

12

Tom Verstraeten

Roosendaal

P. de Jong

1e

13

Danny Rutters

Raamsdonk

J. Gevers

1e

14

Koen van Meurs

Rosmalen

V. Coolen

2e

15

Redmar Koene

Tilburg

K. Bakker

2e

16

Niels Neumann

Tilburg

Á. de Roy

2e

17

Jim Prince

Tilburg

P. Tummers

2e

18

Joyce van der Vlugt

Eindhoven

Á. Verblackt

2e

 

Danexamen op 27 november 2010 in Gilze

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

Lukas Rubbens

Absdale

G. de Moor

1e

Jaap van Bijsterveldt

Tilburg

J. van Gent

1e

Eugêne Roelants

Rosmalen

A. van de Wetering

1e

Tim Westerbeek

‘s Hertogenbosch

M. Kradolfer

1e

Leon Verweij

‘s Hertogenbosch

M. Kradolfer

1e

Rowana Helmendag

Terneuzen

P. Mulder

1e

Sandra Goossens

Lepelstraat

P. Goossens

1e

Marjolein Groenen

Valkenswaard

J. van Gent

2e

Ronald Klijsen

Sprang-Capelle

B. van Riel

3e

 

 

Danexamen op 26 juni 2010 in Gilze

 

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

1

Paul Lelieveld

Bergen op Zoom

J. Haegens

1e

2

Jaime Palmberg

Bergen op Zoom

J. Haegens

1e

3

Tom de Waal

Roosendaal

C. Schuurbiers

1e

4

Joery Biekmann

Tervuren

R. Reniers

1e

5

Joris Wintgens

Eindhoven

R. Reniers

1e

6

Hidde Manders

Schijndel

R. Reniers

1e

7

Gino de Bont

Hoeven

J. Haegens

1e

8

Esther de Rond

Hooge-Zwaluwe

B. Wijkman

1e

9

Maikel Kruis

Oud-Gastel

J. de Graauw

1e

10

Tristan Veth

Huijbergen

J. de Graauw

1e

11

Jesper v.d Ouweland

Etten_leur

J. Haegens

1e

12

Ronald Goossens

Lepelstraat

P. Goossens

1e

13

Duco van Tuyl

Middelbeers

B. Trommelen

1e

14

Remco van Houtum

Tilburg

J. de Rooij

1e

15

Daniel Knegtel

Rijen

J. van Gent

1e

16

Stefan Brankaert

Tilburg

J. van Rooij

1e

17

Paul de Rooij

Etten-Leur

J. Haegens

2e

18

Richard Luijckx

Etten-Leur

J. Haegens

2e

19

Roel Wesselink

Bergen op Zoom

J. Haegens

2e

20

Michel den Turk

Tilburg

J. de Rooij

2e

21

Marco Verstraeten

Roosendaal

P. de Jong

2e

22

Simon van den Doel

Oudenbosch

J. Haegens

3e

23

Bjorno van Buel

Heesch

J. Steenkamer

3e

24

Martin Mordang

Eindhoven

P. Snijders

3e

25

Michiel van Hooft

Drunen

J. van Gent

3e

 

Danexamen op 17 april 2010 in Gilze

 

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

1

Alberto van Stroe

Den Bosch

M. Kradolfer

1e

2

Matthijs Cune

Eersel

A. Verblackt

1e

3

Andy van der Pennen

Den Dungen

E. Markgraaff

1e

4

Bas van de Loo

Vught

J. van Gent

1e

5

Indra v. Grimbergen

Tilburg

J. van Gent

1e

6

Tessa van Meerkerk

Kloetinge

C. Moerman

1e

7

Suzan van Veldhuizen

Kaatsheuvel

T. van Dongen

1e

8

Ruud Smeulders

Breda

B. Wijkman

1e

9

Piet Joosten

Eindhoven

R. Reniers

1e

10

Jari Vorstenbosch

Schijndel

J. Gevers

1e

11

Tom van den Dool

Sleeuwijk

A. van Strien

1e

12

Erika de Vries

Waalwijk

Rens van Stigt

1e

13

Rutger Weijers

Prinsenbeek

B. Wijkman

2e

14

Vince Schallenberg

Roosendaal

P. de Jongh

2e

15

David van Peer

Sprundel

M. Bliemer

2e

 

Danexamen op 27 februari 2010 in Gilze

 

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

1

Sven Westerhof

Veldhoven

A. Verblackt

1e

2

Eli Rongen

Rosmalen

J. Gevers

1e

3

Joost van Hoof

Heeswijk-Dinther

J. Gevers

1e

4

Lizzy Gevers

Rosmalen

J. Gevers

1e

5

Paul Poos

St. Hubert

W. van den Boom

1e

6

Bart Essers

Geldrop

J. van Horssen

1e

7

Steve Arendse

Waspik

J. Gevers

1e

8

Joyce van der Vlugt

Eindhoven

A. Verblackt

1e

9

Wil van der Holst

Roosendaal

C. Schuurbiers

1e

10

Jeremy Reijnders

Made

B. Wijkman

1e

11

Bonny Akkermans

Roosendaal

C. kerstes

1e

12

Mike Rampaart

Oudenbosch

J. de Graauw

1e

13

Suzan van Moorsel

Drunen

R. van Stigt

1e

14

Marijn van der Aa

Drunen

R. van Stigt

1e

15

Mark Wassenberg

Eindhoven

T. Essink

1e

16

Martijn Sleegers

Hapert

T. Essink

1e

17

Mike Korver

Helden

T. Essink

1e

18

Rick Haarmann

Den Bosch

M. Kradolfer

1e

19

Orlando van der Bent

Den Haag

J. van den Bos

2e

20

Ramon van Dalsum

Breda

B. Wijkman

3e

 

Danexamen op 28 november 2009 in Gilze

 

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

1

Nikki van Meel

Goes

A. van Meerkerk

1e

2

Jaimy Remijn

Kloosterzande

G. de Moor

1e

3

Sietse Jonkers

Someren

R. Snik

1e

4

Gijs Bastiaansen

Rucphen

J. de Graauw

1e

5

Richard Beelen

Veldhoven

O. van Geel

1e

6

Leo Gooyaers

Veldhoven

A. Verblackt

1e

7

Rick van Hamond

Gemonde

E. Markgraaff

1e

8

Bart van de Velde

Axel

S. de Moor

1e

9

Tim van Meer

Etten-Leur

C. Schuurbiers

1e

10

Steef Beekman

Etten-Leur

C. Schuurbiers

1e

11

Rick van Wanrooij

Dongen

R. Bliemer

1e

12

Sander Brands

Tilburg

J. van Gent

1e

13

Tom Dezentje

Tilburg

J. van Gent

1e

14

Joost Cevering

Tilburg

J. van Gent

1e

15

Johnnie Hanegraaf

Rosmalen

A. v.d. Wetering

1e

16

Vic van Lier

Meijel

J. Coopmans

2e

17

Marijntje Bastiaansen

Groede

G. de Moor

2e

18

Bart Aarts

Breda

R. Bliemer

2e

19

Mark Kerstes

Roosendaal

C. Kerstes

3e

 

Danexamen op 20 juni in Gilze

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

Nolan van Uden

Berlicum

H. de Reuver

1e

Sacha Gorissen

Herten

G. Weber

1e

Roger Hogers

Dommelen

O. van Geel

1e

Rick Niesten

Maastricht

J. Peters

1e

Toni van Beurden

Uden

P. van Loon

1e

Pascale van Os

Goes

A. Meerkerk

1e

Lotte Smits

Tilburg

P. van Loon

1e

Neil Horens v. Heyningen

Voorburg

A. Zahradnik

1e

Rinus Nagtegaal

Oost-Souburg

J. van Schaik

1e

Jeroen Aarts

Heesch

H. de Reuver

1e

Max Bogers

Goirle

J. de Rooy

1e

Miriam Tiekstra

Made

B. Wijkman

1e

Dirk Stolk

Goirle

J. de Rooy

1e

Pepijn de Vries

Goirle

J. de Rooij

1e

Kiani van Dijk

Eindhoven

R. Reniers

1e

Marley Nooijen

Eindhoven

T. Essink

1e

Paul de Rooij

Etten-Leur

J. Haegens

1e

Richard Luijckx

Etten-Leur

J. Haegens

1e

Lukas Pietermans

Boxtel

P. de Kramer

1e

Martijn van de Sande

Boxtel

P. de Kramer

1e

Rob van Berkel

Boxtel

M. Lammens

1e

Koen Strijbosch

Erp

A. van de Wetering

1e

Maarten Pennings

Den Dungen

E. Markgraaff

1e

Bryan Staps

Tilburg

J. de Rooij

2e

Tom Schrijver

Goirle

J. de Rooij

2e

Annelieke Hak

Giessen

J. van Gent

3e

 

Danexamen op 18 april in Gilze

 

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

1

Stef van de Heijden

St. Oedenrode

C. van de Heijden

1e

2

Bas Louwman

Kloetinge

C. Moerman

1e

3

Wesley van Doorn

Mariaheide

A. van de Wetering

1e

4

Bram Wennekes

Rosmalen

A. van de Wetering

1e

5

Martijn Willems

Liessel

E. Markgraaff

1e

6

Jorrit Vervoordeldonk

Nuenen

R. Reniers

1e

7

Nikki Slokkers

Roosendaal

P. de Jong

1e

8

Pascal van Eijndhoven

Schijndel

H. de Reuver

1e

9

Tijn Raaijmakers

Kaatsheuvel

T. van Dongen

1e

10

Wouter van Veldhuizen

Kaatsheuvel

B. van Riel

1e

11

Jessica Leijten

Klundert

M. Hopkoper

1e

12

Niels van de Heuvel

Breda

B. Wijkman

1e

13

Margot Norbart

Made

B. Wijkman

1e

14

Tjeerd van de Put

Tilburg

J. van Gent

3e

15

Daniël Kuijpers

Groeningen

Joyce Ott-Jansen

3e

16

Bert Hendriks

Grave

T. van de Wetering

3e

17

Alain Stuivenvolt

Etten-Leur

C. Schuurbiers

3e

18

Berend Vos

Werkendam

A. van Strien

3e

 

Danexamen op 14 februari in Gilze

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

Krijn Romijn

Schiedam

A. den Hamer

1e

Bart van Lieshout

Nuenen

J. van Horssen

1e

Jeroen de Kort

Boxmeer

M. Orth

1e

Joost de Kam

Goes

A. van Meerkerk

1e

Pim van Meerkerk

Kloetinge

C. Moerman

1e

Jurrien Mans

Uden

W. v.d. Boom

1e

David van Peer

Sprundel

R. Bliemer

1e

Anne Teunissen

Eindhoven

R. Reniers

1e

Edwin Verstraeten

Roosendaal

P. de Jong

1e

Marco Verstraeten

Roosendaal

P. de Jong

1e

Rutger Weijers

Prinsenbeek

B. Wijkman

1e

Mart Hendriks

Heijen

G. Hendriks

1e

Dennis Keijzers

Made

B. Wijkman

2e

 

Danexamen op 15 november 2008  in Gilze

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

Peter Rubbens

Absdale

G. de Moor

1e

Peter van der Sluis

Rotterdam

F. van Dijk

1e

Arie Romijn

Schiedam

A. den Hamer

1e

Henk van der Hurk

Den Dungen

E. Markgraaff

1e

Bart Hofman

Helmond

S. van Roessel

1e

Niek Verhorstert

Helmond

E. van de Pol

1e

Rick Slangen

Roosendaal

C. Kerstes

1e

Wout van Deurzen

Elsendorp

E. van de Pol

1e

Jasper van Beek

Tilburg

J. van Gent

1e

Thijs Bosters

Rosmalen

A. v. d. Wetering

1e

Ruud Martens

Oosterhout

R. Bliemer

1e

Niels Bom

Roosendaal

P. de Jong

1e

Yorick Gerards

Roosendaal

P. de Jong

1e

Robin Stevens

Reuver

F. Peeters

1e

Marc Dijkhuizen

Delft

J. Gouweleeuw

2e

Rik van Dijck

Eindhoven

L. Verhoeven

2e

Devin Schrantée

Breda

B. Wijkman

2e

Jasper Willemse

Dongen

R. Bliemer

2e

Robin Zijlmans

Dordrecht

J. Muilwijk

3e

 

Danexamen op 7 juni 2008  in Gilze

Naam

Woonplaats

Trainer

Dan

GeertJan Mans

Reek

W. van de Boom

1e

Brendan Davids

Oss

J. Steenkamer

1e

Rene Vervoorn

Rotterdam

F. van Dijk

1e

Ruben Boutens

Middelburg

J. van Schaik

1e

Cris Heesemans

Stevensbeek

M. Orth

1e

Ward Hendriks

St. Antonis

M. Orth

1e

Iva Rongen

Rosmalen

H. de Reuver

1e

Kim van Esch

Boxtel

M. Lammens

1e

Bodhi Hendriks

Grave

H. de Reuver

1e

Redmar Koene

Raamsdonksveer

K. Bakker

1e

Björn de Ruijter

Helmond

S. van Roessel

1e

Jeffrey Norbart